w dniu 16 stycznia (czwartek) 2020 roku, początek godzina 9:00

na przegląd kolęd i pastorałek, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Baranowie.

Karta zgłoszenia

REGULAMIN

Przegląd odbędzie się w dniu  16 stycznia (czwartek) 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie

początek godzina 9.00.

Przegląd jest imprezą otwarta, adresowaną do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych,szkół ponadgimnazjalnych oraz  dorosłych.

1. Uczestnicy przygotowują:

- w kategorii soliści: kolędę lub  pastorałkę

(maksymalnie do 3 zwrotek każdy utwór);
- w kategorii zespoły, schole: kolędę  i pastorałkę (maksymalnie do 3 zwrotek każdy utwór ).
2. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać do 10 stycznia 2020 roku na adres organizatora przeglądu. Nadesłanie podpisanej karty zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

1. Utwory mogą być wykonywane accapella, z akompaniamentem na własnych instrumentach, bądź z wykorzystaniem przygotowanego podkładu muzycznego.

Organizatorzy zapewniają nagłośnienie.

1. Grupy wiekowe:
    Przegląd przewiduje kategorie wiekowe:

- Przedszkolaki
- Szkoły Podstawowe
- Szkoły ponadgimnazjalne i dorośli

1. Oceny prezentacji na indywidualne życzenie uczestników dokona jury powołane przez organizatora.
    Ocenie podlegać będzie:
    - dobór repertuaru
    - aranżacja i interpretacja

- walory wokalne
- pomysłowość i oryginalność uczestników wyrażająca się np.  w   przygotowanych przez nich strojach oraz rekwizytach  wykorzystanych podczas występu.

1. Decyzje jury i organizatorów są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.
  2. Jury powołane przez organizatorów wyróżni najlepszych. Wszyscy wyróżnieni będę mieli okazje zaprezentować się na koncercie laureatów w przewidywanym terminie 26 stycznia 2020 r. o godz. 1500 i odebrać nagrody ufundowane przez darczyńców.

6 . POSTANOWIENIA KOŃCOWE

* Dojazd uczestników na koszt własny.

* O godzinie przesłuchania poinformują organizatorzy w zależności od ilości zgłoszeń.

* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rejestracji prezentacji artystycznych oraz wykorzystania zgromadzonego materiału do działalności promocyjnej, metodycznej i wydawniczej.

* Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu.

Adres do korespondencji:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie, Długa 13, 06- 320 Baranowo

tel. 29 761-36-76

e-mali:marggaat@interia.pl